Toy Story 4: Příběh hraček

  2

  Kdy: 10.10.2019,16:00
  Kde: Havířov
  Místo konání: Kino Centrum
  Kategorie: Akce pro děti

  Kovboj Woody vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života. A tím bylo starat se a chránit jeho dítě, ať už to byl chlapeček Andy nebo holčička Bonnie. Když však Bonnie přinese do svého pokojíku novou hračku, které říká „Vidlík“, otevře se Woodymu a jeho věrným kamarádům docela nový velký svět…a v něm je čeká největší dobrodružství, jaké doposud zažili.

  Studio Pixar nastartovalo před 22 roky revoluci v animované tvorbě filmem Toy Story: Příběh hraček, který byl nejen historicky prvním 3D animákem, především ale vstoupil do síně slávy světové kinematografie a založil prestiž studia, které dodnes právem platí za jednoznačnou špičku ve svém oboru.

  Režie: Josh Cooley  •  Scénář: Stephany Folsom, Andrew Stanton  •  Hudba: Randy Newman  •  Dabbing: Michal Dlouhý (Woody), Zbyšek Pantůček (Buzz Rakeťák), Petra Tišnovská (Pastýřka), Barbora Munzarová (Jessie), Berenika Kohoutová (Gábinka), Vojtěch Kotek (Vidlík), Ondřej Lážnovský (Káče), Roman Štabrňák (Zajda), Ivana Korolová (Hihňa), Adéla Naumovičová (Bonnie), Jaroslav Horák (pan Brambůrek)

  Délka: 99 minut
  Žánr: Rodinný, Animovaný, Komedie, Dobrodružný

  Vstupné: 130 Kč