Týden hokeje v Bohumíně

90

V úterý 24. 9. 2019 proběhla v BOSPOR aréně akce pořádaná ve spolupráci s Českým hokejem pod názvem “Týden hokeje”. Pořadatelem byl místní hokejový klub HC BOSPOR Bohumín, který nabídl malým zájemcům a rodičům účast na akci “Pojď hrát hokej”.

Klub nabídl možnost vyzkoušet si své bruslařské dovednosti přímo s hokejovými trenéry a kamarády na ledě. Dětem nabídl také možnost seznámit se s hokejovou výzbrojí a poskytl jim rovněž další informace o možnostech a podmínkách sportování v klubu.

HC BOSPOR Bohumín pracuje s dětmi ve věkových kategoriích do 13 let a stále rozšiřuje svou činnost. Začátečníci dostanou výzbroj zdarma a mohou se účastnit tréninků jednotlivých mládežnických kategorií dle výběru a schopností, první půlrok děti neplatí žádné příspěvky a dále jsou tyto odstupňovány dle věku a schopností dítěte. Pro děti je připraveno sportování pod dozorem vyškolených trenérů i mimo hokejovou sezónu, a to v prostorách přilehlých sportovišť a bazénu tak, aby získaly obratnost a dovednosti také v jiných sportech a pohybových aktivitách. Tyto doplňkové aktivity jsou pro děti zajištěny i v průběhu hlavní hokejové sezóny.

zdroj: pojdhrathokej.cz