HC Wolves Český Těšín doma zvítězil nad HK Krnovem

29
foto: ctwolves.cz

HC Wolves Český Těšín 5:3 HK Krnov (2:1,1:1,2:1)

Krnov přijel do Č.Těšína pro tři body a prodloužit výherní sérii ale svěřenci trenéra Jaroslava Bariše měli jiný plán. Wolves chtěl udržet domácí neporazitelnost i přes lídra tabulky.

První třetina byla atraktivní pro diváky a celkem padly tři góly. Jako první branku dali těšínští vlci střelou Altery v 5. minutě. Hosté však odpověděli brankou v desáté minutě. Vyrovnaný stav dlouho nevydržel, ve 12. minutě dává gól z tresného střílení Pniok. V dalších minutách bylo k vidění spousta brankových příležitostí na obou stranách ale gól už nepadl. Domácí tak odcházeli do šaten s jednobrankovým vedením.

Druhá část zápasu pokračovala v tempu první třetiny. Další gól pro domácí celek přidal kapitán vlků Smuž ve 22. minutě. Na tuto změnu odpověděl Krnov ve 30. minutě gólem do domácí branky.

Závěrečná část zápasu byla velmi aktivní. Oba týmy bojovali o každý metr na ledě. Ve 43. minutě vyrovnal Michálek, jenže to bylo od hostujicího celku po gólové stránce vše. V 51. minutě vrátil vedení domácím Malíř a zápas zpečetil gólem v poslední minutě Vydra.

HC Wolves uhájil domácí neporazitelnost a berou tvrdě vydřené body s HK Krnovem.

Branky a nahrávky:

Domácí: 5. Altera (Malíř), 12. Pniok, 22. Smuž (Vydra, Gabler), 51. Malíř (Altera, Štěpják), 60. Vydra (Pniok)

Hosté: 10. Svoboda (Ševčík, Polok), 30. Tichý (Polok), 43. Michálek (Tichý, Vlašánek)

Sestavy:
HC Wolves Český Těšín: Gabler, Zamecznik, Hoďa, Vydra, Ščurek, Široký, Patrman, Foltyn, Piecha, Voznica, Altera, Malíř, Štěpják, Smuž(C), Pniok, Malyjurek, Patrman, Stružík

HK Krnov: budeme aktualizovat

Dw