Vyrovnaný zápas nakonec vyhráli vlci z Těšína

64

HC Wolves Český Těšín 6:4 (1:1,3:2,2:1) HC Studénka

Wolves čekal další těžký zápas proti HC Studénka, domácí však zvládli vypjatý zápas vyhrát.

První třetina byla vyrovnaná, hned v úvodu se prosadil MALÍŘ, ale vedení domácího celku nemělo dlouhé trvání a po 2. minutách vyrovnal hostující SLUŠTÍK. Do kabin se odcházelo za stavu 1:1.

Ve  2.třetině  bylo k vidění celkem pět branek. Těšínu se znovu podařilo odskočit na rozdíl jedné branky díky střele  HAASE. Na to odpověděla Studénka gólem ve 32. minutě v přesilovce kdy se trefil ORSZULIK. Domácí celek ale za 5. minut vstřelil 2. branky a to díky druhou brankou v zápase MALÍŘE a v přesilovce se prosadil PNIOK. Studénka snížila skóre v poslední minutě 2. třetiny střelou SLOVÁKA  a tak oba celky šli do kabin za stavu 4:3 pro Těšín.

Ve 3.třetině se Studénka snažila o vyrovnání, které přišlo ve 44. minutě, když se prosadil hostující SLUŠTÍK a díky svým 2. gólem v zápasu bylo opět vyrovnáno. Zlom přišel v polovině 3. třetiny, když svým druhým gólem překvapil hostujícího golmana PNIOK a v 58. minutě MALYJURE. Stav 6:4 se udržel až do konce zápasu a tak 3. body zůstávájí domácím.