WOLVES se vrátil do čela tabuly

135

HC Wolves Český Těšín 6:3 (4:1,1:0,1:2) HK Nový Jičín

Wolves čekal další těžký zápas proti HK Nový Jičín B

První třetinu sice gólově otevřeli hostojící Jičín střelou ANDRÝSEKA, ale pak už jen nadělovali domácí kdy se 2x prosadil FOLTÝN a po jednom gólu se přidali MICHEJDA s MALÍŘEM. Za stavu 4:1 pro WOLVES šli oba týmy do kabin.

Ve 2.třetině byl k vidění pouze jeden střelený gól a to díky SZTURCOVI, který zvýšil náskok na 5:1. Tento stav vydžel až do konce 2. třetiny.

Ve 3.třetině se hostující snažil ještě něco udělat ale vyrovnání nepřišlo. Ani dvě branky ŠTĚPJAKA nepomohl zvrátit výsledek a tak v 58. minutě po úniku dvou PNIOKŮ se postarali o potvrzení vítěztví domácího celku na 6:4.

Wolves se tak po 11. kole v soutěži vrací na první místo tabulky společně se Studénkou, oba týmy mají shodně 24 bodů.