Karviná prohrála se Spartou 4:0

16
AC Sparta Praha 4:0 (1:0) MFK Karviná

Fotbalisté pražské Sparty hladce porazili Karvinou 4:0, když o svém triumfu rozhodli zejména ve druhém poločase.

Vítěznou branku sice vstřelil Libor Kozák už v úvodním dějství, během něj ale Sparta ještě neměla tak výraznou převahu jako po změně stran.

Kozák zaznamenal svoji první trefu ve čtrnácté minutě, na další zásahy se ale čekalo až do druhého poločasu. Libor Kozák docílil hattricku hned během první čtvrthodiny po přestávce, kdy vstřelil další dvě branky a čtvrtý střelecký úspěch zaznamenal Guélor Kanga.

Krátce po třetí Kozákově brance byl vyloučen Michal Petráň a od té doby už se hrálo prakticky jen na jednu branku, přičemž Sparta chvílemi zahazovala jednu šanci za druhou, nakonec se ale domácí mohli radovat čtyřikrát.

Branky: 14. Kozák (Hložek), 51. Kozák (M. Hašek), 59. Kozák (Hložek), 85. Kanga (Tetteh)

Karty:   31. Hancko (SPA), 45+2. Kanga (SPA), 48. Sáček (SPA), 90. M. Hašek (SPA) – 12. Rundić (KAR), 44. Petráň (KAR), 58. Marek Hanousek (KAR)   61. Petráň (KAR)