Děti dostaly za vysvědčení volňásky na koupaliště

60

Osvěžující odměnou obdarovalo na závěr školního roku všechny třinecké školáky a předškoláky statutární město Třinec. Za celoroční píli děti obdržely společně s vysvědčením jednorázovou volnou vstupenku na letní koupaliště v areálu STaRS, kterou mohou využít v průběhu celých prázdnin.

„Chceme každoročně potěšit děti malým dárkem za vysvědčení a odměnit je tak za snahu, kterou vynaložili během školního roku,“ podotkl náměstek primátorky Ivo Kaleta.

Vstupenky putovaly k téměř 4,5 tisícům dětí navštěvujících základní a mateřské školy zřizované městem Třinec, včetně žáků Církevní ZŠ a MŠ, dále SŠ, ZŠ a MŠ na ulici Jablunkovské a studentů nižších ročníků osmiletého gymnázia. Z volňásků se mohou radovat také uživatelé denního stacionáře Paprsek a dětské skupiny Pampeliška. Vstupenka je platná až do 31. srpna.

Pro děti je největším lákadlem na třineckém koupališti tobogán, dětské bazénky a pro ty nejmenší pak brouzdaliště se skluzavkou, delfínkem, který chrlí vodu, a vodotryskem. Kromě vodních radovánek si mohou návštěvníci užít i řadu sportovních aktivit, mezi něž patří beachvolejbal, tenis, stolní tenis, badminton, nohejbal, pétanque a další. Více informací se dovíte na www.starstrinec.cz.

Přejeme všem školákům i jejich pedagogům krásné prázdniny!

zdroj: trinecko.cz