Nadační fond TEPLO NA DLANI věnoval 250 tisíc korun urologickému oddělení v Havířově

67
FOTO (zleva): Předseda správní rady Nadačního fondu TEPLO NA DLANI Radim Hanzel , ředitel havířovské nemocnice Norbert Schellong.

Nadační fond TEPLO NA DLANI Havířovské teplárenské společnosti věnoval 250 tisíc korun urologickému oddělení Nemocnice s poliklinikou Havířov

 

Finanční dar ve výši 250 000 Kč převzal formou voucheru z rukou předsedy správní rady Nadačního fondu TEPLO NA DLANI Radima Hanzela, ředitel havířovské nemocnice Norbert Schellong. Tento finanční dar nemocnice využije na zkvalitnění vybavení urologického oddělení, což ocení nejen zdravotnický personál, ale především pacienti. Nadační fond TEPLO NA DLANI je nadačním fondem Havířovské teplárenské společnosti, která je obchodní společností města Havířova.

 

Cítíme zodpovědnost vůči městu, v němž dodáváme tepelnou energii a snažíme se zvyšovat kvalitu života obyvatel města Havířova v různých oblastech. Správní rada nadačního fondu neváhala podpořit urologické oddělení Havířovské nemocnice, kde si jeho zástupci sami zvolí efektivní využití daru ke zlepšení vybavení pro péči o své pacienty,“ uvedl ředitel Havířovské teplárenské společnosti, předseda správní rady Nadačního fondu TEPLO NA DLANI Radim Hanzel.

 

Jsme vděčni všem dárcům, kteří nám pomáhají a podporují nás. Finanční dar z Nadačního fondu TEPLO NA DLANI plně využijeme na urologickém oddělení, které má díky výkonům i odborníkům, v čele s primářem Josefem Kopeckým, nadregionální přesah. Věřím, že zkvalitnění vybavení na oddělení urologie ocení především naši pacienti,“ dodává Schellong.

zdroj: Michaela ADAMCOVÁ tisková mluvčí